O INTEMODINO

Intemodino Group je soukromá společnost sídlící v Praze.
Společnost Intemodino Group byla založena v roce 2007.
Naším hlavním cílem je vytváření vysoce kvalitních, efektivních, pro uživatele komfortních a hlavně přínosných aplikací a služeb. Naše produkty pomáhájí v řešení každodenních úkolů a umožňují větší produktivitu svým uživatelům.

Počátečním cílem bylo poskytnutí multiplatformních jednoduchých v použití online aplikací, které nezávisí na operačním systému zařízení a nevyžadují stahování a následnou instalaci. Naše aplikace jsou teď dostupny na počítačích Mac a Windows, na mobilních zařízeních s iOS či Androidem a online.

Nyní se zaměřujeme na vytváření aplikací, které Vám pomůžou zvýšit produktivitu, usnadní práci a ušetří čas. Což je v současné době, kdy už všichni používájí mobilní zařízení a počítače, ať už pro vlastní účely či pro práci, naprosto zásadní. Proto si myslíme, že naše aplikace musí být dostupny pro každého. Z tohoto důvodu v Intemodino Group poskytujeme online verze našich produktů absolutně zadarmo.

Už více než deset let vytváříme počítačové, mobilní a webové aplikace a dokončili jsme úspěšně přes 40 projektů. Více informací o našich produktech naleznete zde.

Kvalita je pro nás prioritou číslo jedna. V Intemodino Group se zaměřujeme na každý detail funkčnosti a designu, a právě to činí naše aplikace velmi výkonnými, ale přesto intuitivními a jednoduchými v použití.

V kombinaci s našimi dlouholetými zkušenostmi a moderními technologiemi, neustále pracujeme na rozšiřování a zdokonalování naších služeb a produktů.

Copyright © 2024 Intemodino Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Nabídka