Řešení rovnic 4v1 - aplikace od Intemodino

Řešení rovnic 4v1

Multifunkční aplikace pro řešení rovnic 4v1 s postupem výpočtu. Aplikace Řešení rovnic 4v1 umí řešit širokou škálu rovnic a nabízí různé režimy pro zadávání rovnic. Kromě jednoduchých lineárních a kvadratických rovnic v základním tvaru si poradí se složitějšími lineárními a kvadratickými rovnicemi se závorkami a zlomky, s kubickými rovnicemi a dokáže spočítat i náročnější rovnice čtvrtého stupně.

RNG - Random Number Generator app

Výpočet rovnic je snadnější než kdy jindy

Aplikace Řešení rovnic 4v1 má jednoduché a snadno použitelné rozhraní a dokáže vypočítat kořeny lineární, kvadratické, kubické a i kořeny rovnic 4. stupně. Zadejte rovnice pomoci virtuální klavesnice a zmáčkněte tlačítko Řešit. Kalkulačka Vám zobrazí výsledek a postup řešení. Můžete zadávat jak rovnice v základním tvaru tak i neupravené rovnice. Jedinou výjimkou je řešení rovnice s neznámou ve jmenovateli.

Rychle vyřešit a snadno zkontrolovat

Pokud děláte domácí úkoly a potřebujete si zkontrolovat svou odpověď, zadejte svůj výraz a klikněte na Vyřešit. Vhodné pro žáky, studenty, učitele a rodiče jako kontrola výpočtů nebo vysvětlení řesení.

Učte se a procvičujte

Hledáte další matematické aplikace? Vyzkoušejte naši Kalkulačku pro zlomky 4v1, která umí pracovat se 2 a 3 zlomky a smíšenými čísly a ukazuje postup výpočtu nebo pokročilou kalkulačku pro zlomky - Fractions Pro.

Můžete nám pomoci vylepšit aplikaci

Sdělte nám, co si myslíte o nástroji Řešení rovnic 4v1, co lze vylepšit a jaké nové funkce byste chtěli vidět v nových verzích.

Stáhnout Řešení rovnic 4v1

Download on the App Store
Download on the Mac App Store
Download for Windows PCs
Android app on Google Play
Copyright © 2024 Intemodino Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Nabídka