Generátor hesel pro vytvoření bezpečného hesla

Jak vytvořit heslo

S generátorem hesel můžete vygenerovat hesla jakékoliv složitosti na základě specifických parametrů. Všechny možnosti, které byste mohli potřebovat pro vytváření silných hesel, jsou ve výchozím nastavení vybrána. Patří k nim "Použit velká písmena", "Použit malá písmena", "Použit číslice" a "Použit speciální znaky" a možnost vyloučit opakující se sousední znaky. Standardní délka hesla je 12 znaků. Tyto možnosti lze snadno měnit - stačí zadat délku hesla, počet hesel, které potřebujete k vytvoření a typy znaků, které chcete použit.

JustNoteIt - Note Manager 2in1

Vytvořit heslo

Vytvořit heslo

Vytvoření bezpečného hesla pomocí Generátoru Hesel

Jak vygenerovat heslo o délce 8 znaků a které obsahuje pouze písmena a číslice - neobsahuje žádné speciální znaky.

Nastavte délku hesla 8 znaků. Pokud chcete používat velká a malá písmena a číslice, vypněte "Použit speciální znaky" a klepněte na tlačítko Vygenerovat.

Jak vytvořit seznam hesel, která jsou dlouhá 10 znaků a obsahují pouze malá písmena.

Nastavte délku hesla 10 znaků. Jakmile nastavíte délku hesla, vypněte funkce "Použit velká písmena", "Použit číslice" a "Použit speciální znaky". Pak nastavte počet hesel pro vygenerování a vyberte "Vyloučit duplicitní hesla". Pro vygenerování seznamu hesel klepněte na tlačítko "Vygenerovat".
Pomocí tlačítka Kopírovat můžete snadno kopírovat vygenerovaná hesla. Po vložení hesel do souboru doporučujeme vymazat schránku. Chcete-li odstranit vygenerovaná hesla z generátoru hesel, nezapomeňte kliknout na tlačítko Vymazat.

Jak generovat hesla, která obsahují písmena, číslice a speciální znaky

V první řadě byste měli nastavit požadovanou délku hesla. Pak se ujistěte, že funkce "Použit velká písmena", "Použit malá písmena", "Použit číslice" a "Použit speciální znaky" jsou vybrány. Pokud potřebujete vytvářet dva a více hesel, nezapomeňte vybrat "Vyloučit duplicitní hesla". Pro vytvoření hesel klepněte na tlačítko Vytvořit.

Stáhnout Generátor Hesel

Download on the App Store
Download on the Mac App Store
Download for Windows PCs
Android app on Google Play
Copyright © 2024 Intemodino Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Nabídka